Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dom i OgródKultura, rozrywka i edukacjaKsiążki tematyczne i podręczniki). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Książki o szydełkowaniu i robotach na drutach

Cena: 5 zł / sztukę

Książki i czasopisma dotyczące szydełkowania , dziergania i robótek na drutach. .Widoczne 3 książki zawierają od 100 do 180 stron , czasopisma zwierają około 40 stron z fachowo opisanymi i rozrysowanymi robotami na szydełkach , drutach oraz dzierganie przepięknych swetrów. Wystawiona cena dotyczy czasopism , cena książek wynosi 15 złotych za sztukę  ( takich publikacji jest już bardzo mało , a piękne swetry robione na drutach zaczynają wchodzić wielkimi drzwiami do świata mody ) . Zapraszam do zakupu oraz bardzo polecam obejrzenie pozostałych moich ogłoszeń otwierając zakładkę „ oferty użytkownika „.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć
lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.

Ostatnie zmiany: 15.11.2022 12:24
Wygasa za 18 dni
Rozpoczęcie: 17.07.2022, 18:17, zakończenie: 29.12.2023, 06:29

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


tom_1

 886 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)