Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiBudowlane). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

działki budowlane

Oferta wygasła.Cena: 97 000 zł / działkę budowlaną

Sprzedam działki budowlane  w Korczewie (gmina Zduńska Wola) przy ulicy Krzemowej.

Działki  o powierzchni ok. 12 arów każda.  Numery działek od 63/5 do 63/10.  Piękna okolica w sąsiedztwie lasu. Kościół, sklep, przystanek autobusowy w odległości 1 km. Działki położone 10 minut jazdy samochodem ulicą Getta Żydowskiego  od centrum Zduńskiej Woli. Dojazd drogą asfaltową. W bliskiej odległości zabudowa siedliskowa oraz nowe osiedle domków jednorodzinnych. Każda z 6 działek ma  wydane  odrębne warunki zabudowy. Prąd w ulicy  Srebrnej.  W warunkach zabudowy określono budowę wlasnej studni oraz szamba lub przydomowej oczyszczalni. W najbliższym czasie Gmina Zduńska Wola  doprowadzi nitkę kanalizacyjną.Działki zadbane, niezachwaszczone, obecnie  obsiane zbożem. Możliwość zagospodarowania  od lipca, po żniwach.

Cena 97 000 zł za działkę

Więcej informacji pod numerem 695 710 982. Proszę dzwonić po godz. 19.00

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wystawiaj.pl!

Rozpoczęcie: 05.06.2022, 02:24, zakończenie: 05.07.2022, 02:24

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Regy

  695 [pokaż]

Lokalizacja

  • Korczew (gmina Zduńska Wola)