Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem lokali użytkowych). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Biura, lokale użytkowe do wynajęcia w Sieradzu

Cena: 17 zł / m²
do negocjacji

Powierzchnie do prowadzenia działalność gospodarczej, powierzchnie pod lokale użytkowe do wynajęcia w świetnej lokalizacji i dobrej cenie? Szukasz miejsca na prywatny figloraj, miejsce zabaw dla dzieci i młodzieży, klub wspinaczkowy, strzelnicę , halę do paintball, miejsce do gry w SQUASHa? U nas to możliwe przy ul. Mickiewicza 6 w Sieradzu. Mirwal oferuje powierzchnie biurowe, magazynowe i lokale użytkowe, powierzchnie na sklepy i biura sprzedaży o różnej wielkości (od 30 mkw do 1300 mkw) w cenie już od 12 zł. netto za metr! Zapraszamy do kontaktu +48 509 835 411 #dowynajęcia #dobracena #magazyny #lokaleużytkowe #Sieradz #wynajem

 

Dla inwestorów chcących zainwestować powyżej 2 mln PLN - Specjalna strefa ekonomiczna !!! Już od 2 mln złotych inwestycji w tym miejscu!

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 18.01.2024 15:38
Wygasa za 21 dni
Rozpoczęcie: 02.06.2022, 16:31, zakończenie: 04.07.2024, 13:49

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Farbiarnia_Mirwal

 509 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • Dla inwestorów chcących zainwestować powyżej 2 mln PLN - Specjalna strefa ekonomiczna !!! Już od 2 mln złotych inwestycji w tym miejscu!