Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Kupię, Szukam, ZamienięNieruchomości). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Zamienię mieszkanie na dom

Zamienię 3 pokojowe mieszkanie o pow. 58m2 z przynależną piwnicą, mieszczące się na II piętrze w bloku, na ul. Łokietka w Sieradzu - na  dom w Sieradzu. Mieszkanie położone jest w bliskim sąsiedztwie przychodni, kościoła, zielonego ryneczku, szkoły i przedszkola. W 2018 r. byl zrobiony kapitalny remont, dodatkowym atutem jest  miłe sasiedztwo i duża ilość miejsc parkingowych. Oferta dotyczy ZAMIANY NA DOM W SIERADZU-nie sprzedaży, więc potencjalnym kupcom -dziękujemy:)

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wystawiaj.pl!

Wygasa za 1 dzień
Rozpoczęcie: 28.05.2022, 21:39, zakończenie: 27.06.2022, 21:39

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


dalia7

  502 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)