Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem mieszkań). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kawalerka do wynajęcia

Oferta wygasła.Cena: 1 000 zł / miesiąc

Posiadam do wynajęcia kawalerkę o pow. 25,60 m2, w Sieradzu przy ul. Krakowskie Przedmieście. Drugie piętro. Mieszkanie w pełni umeblowane. Okna kuchni i pokoju wychodzą na stronę południową. Mieszkanie posiada balkon oraz piwnicę. Koszt wynajęcia zawiera czynsz oraz odstępne. Dodatkowe media typu gaz, energia elektryczna, tv należą do osoby najmującej. Kaucja zwrotna w wysokości 1000zł. Więcej informacji na podany numer telefonu.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wystawiaj.pl!

Rozpoczęcie: 22.05.2022, 15:36, zakończenie: 20.08.2022, 14:55

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


mazik

  603 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)