Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (MotoryzacjaMotocykle i skuterySportowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Honda CBR 929 Nowy Napęd Po Serwisie Dowóz

Cena: 9 850 zł / motocykl

Do sprzedania ładna Honda CBR 929 z 2000r. Motocykl świeżo sprowadzony z Niemiec bezpośrednio od właściciela z domu. Wizualnie i mechanicznie w stanie bardzo dobrym. Wszystko w pełni sprawne. Oryginalny przebieg 62572km udokumentowany. Silnik, skrzynia i sprzęgło pracują jak należy. Opony w bardzo dobrym stanie. Lagi suche bez żadnych wycieków. Założony nowy złoty napęd DID. Motocykl jest świeżo po serwisie. Wymieniony został olej z filtrem, płyn hamulcowy, zrobiona synchronizacja przepustnic, założony nowy sportowy filtr powietrza BMC. Motocykl w pełni przygotowany do sezonu. Na chwile obecną nie wymaga żadnego wkładu. Z dodatków posiada sportowy wydech Hurric z DBkillerem oraz szybę MRA. Zapraszam na oględziny i jazdę próbną. Możliwość dowozu do klienta. Na więcej pytańchętnie odpowiem pod numerem telefonu 667-702-600.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wystawiaj.pl!

Ostatnie zmiany: 21.11.2022 15:32
Wygasa za 2 dni
Rozpoczęcie: 12.05.2022, 18:29, zakończenie: 03.12.2022, 14:46

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


borys_cup

  667 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)