Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Sprzedawca/Magazynier w hurtowni budowlanej

Oferta wygasła!

Hurtownia materiałów budowlanych w Sieradzu poszukuje osoby na stanowisko Sprzedawca/Magazynier.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa klientów hurtowni,
  • zamawianie towarów u dostawców,
  • wydawanie towaru z magazynu,
  • rozładunek transportów,
  • prace porządkowe na terenie magazynu,
  • transport materiałów budowlanych do klientów,

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • dobra organizacja pracy,
  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • odpowiedzialność, uczciwość, zaangażowanie i chęć do pracy,
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu Office,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w branży związanej z budownictwem, materiałami budowlanymi lub na magazynie,
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT (mile widziane),

Zapewniamy:

  • pracę w firmie z wieloletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stałe godziny pracy,
  • niezbędne narzędzia do pracy,

CV proszę przesyłać na adres zakladnikow@enviroinstalator.pl lub składać osobiście w siedzibie firmy: Sieradz ul. Zakładników 35.

enviro_instalator

 783 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)