Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Telefony i KomputeryPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Smartwatch Huawei Watch GT2 Pro Classic - KPL.

Oferta wygasła.Cena: 570 zł / sztukę

Do sprzedania oferuję smartwatch Huawei Watch GT2 Pro Classic (wersja ze skórzanym paskiem).

 

Zegarek użyty kilka razy, działa i wygląda jak nowy. Ewentualnych, minimalnych śladów trzeba dobrze poszukać - ja nie znalazłem.

 

Pochodzi z polskiej dystrybucji, zakupiony pod koniec sierpnia 2021 roku. Niestety nie posiadam dowodu zakupu - na infolinii twierdzą, że nie jest wymagany do gwarancji (proponuję osobiście potwierdzić). Od siebie udzielam 14 dni gwarancji rozruchowej.

 

W komplecie wszystko co było fabrycznie w pudełku, tj. zegarek, ładowarka, papierki.

 

Zdecydowanie polecam ze względu na elegancki wygląd, pancerną budowę (szkło szafirowe, koperta z tytanu) oraz długi czas pracy na baterii.

 

 

KONTAKT: 514 389 339

 

 

Posiadam również taki sam model, w wersji Sport (z silikonowym paskiem) w nieco niższej cenie (ze względu na brak pudełka).

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wystawiaj.pl!

Rozpoczęcie: 04.05.2022, 23:35, zakończenie: 06.09.2022, 22:49

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


SafeUTech

  514 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska