Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiBudowlane). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

BUDOWLANA DZIAŁKA w cenie 30zł/m2 - Wrońsko

Cena: 58 000 zł / działkę budowlaną

DO SPRZEDAŻY BUDOWLANA DZIAŁKA o pow. 19 ar.


Działka nr 358 o pow. 19 ar (36m x 52m) zlokalizowana przy drodze asfaltowej, wzdłuż której przebiega linia energetyczna oraz sieć Telekomunikacyjna. Nieruchomość znajduje się we wsi Wrońsko, gminy Konopnica, powiatu wieluńskiego.

mapy.geoportal.gov.pl/?identifyParcel=101703_2.0011.358

Optymalne wymiary nieruchomości pozwalają swobodnie posadowić dom mieszkalny i niezbędną infrastrukturę.
Widoczny fragment fundamentu znajdującego się w tylnej części działki dotyczy budynku gospodarczego, dla którego wydano Decyzję o warunkach zabudowy.

Na terenie nieruchomości znajduje się już doprowadzona sieć wodociągowa /foto/.

Działka ogrodzona betonowym płotem. Jedna z krawędzi estetycznie obsadzona gęstymi tujami przez sąsiada graniczącej nieruchomości.

Piękna okolica stanowiąca obrzeża Parku Krajobrazowego Międzyrzecza Warty i Widawki.
Wyjątkowo komfortowe warunki do zamieszkania. Obok działki znajduje się plac zabaw, boisko sportowe oraz przystanek komunikacji podmiejskiej.

www.youtube.com/watch?v=nkHLYwsKDYk&list=UUNqJLF5YzukLvErfcxjx1cQ&index=1

Bardzo polecam!
 

BEST HOME NIERUCHOMOŚCI Barbara Grabia
                 nr lic. zaw. 13586

WhatsApp / Tel:  +48 502-554-636
e-mail: barbaragrabia@onet.eu

bhnsieradz.realo.pl/oferty


Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Opis nieruchomości został sporządzony na podstawie informacji uzyskanych od właściciela i może być aktualizowany. Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest biuro BEST HOME Nieruchomości Barbara Grabia. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody biura jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wystawiaj.pl!

Ostatnie zmiany: 28.12.2022 20:50
Wygasa za 1 dzień
Rozpoczęcie: 02.05.2022, 11:38, zakończenie: 28.03.2023, 22:01

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


BESTHOME

  502 [pokaż]

Lokalizacja

  • Wrońsko (gmina Konopnica)