Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dom i OgródMebleSalon). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kanapa

Oferta wygasła.Cena: 1 000 zł / komplet
do negocjacji

Do sprzedania zestaw wykoczynkowy składający się z kanapy rogowej i jednego fotela w kolorze waniliowym czy jasnego beżu z naturalnej skóry.

Wymiary kanapy: 235 cm strona dłuższa, 165 cm strona krótsza. Szerokość fotela 100 cm. Komplet posiada nieznacze ślady użytkowania jednak jest w stanie bardzo dobrym. Kanapa i fotel czyste, w pełni sprawne, nie wysiedziałe. Kanapa rozkłada się tworząc dużą powierzchnię do spania, wyposażona jest w pojemnik na posciel. Oba elementy kanapy działąja na sprężynach co daje możliwość lekkiego rozkładania czy podnoszenia  skrzyni. Zdjęcia oddają stan rzeczywisty

 

Zapraszam do obejrzenia i POLECAM

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wystawiaj.pl!

Rozpoczęcie: 30.04.2022, 19:33, zakończenie: 30.05.2022, 21:17

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


martucha27

  608 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)