Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Zatrudnię operatora minikoparki!

Nasza firma poszukuje operatora minikoparki do prac ziemnych przy budowach sieci i przyłączy gazowych.

Praca głównie na terenie woj. Łódzkiego. Weekendy w domu - 5 dniowy tydzień pracy. W przypadku wyjazdów opłacane diety oraz hotele. Praca stała z kontraktami na kilka lat do przodu. Atrakcyjne wynagrodzenie + premie! 

Praca wykonywana na nowych minikoparkach Wacker Neuson.

Siedziba firmy mieści się w Sieradzu, Ludwików 1j

CV proszę wysyłać na maila - inzynieria.ggb@gmail.com

 

Aplikując na stanowisko proszę o zawarcie klauzuli:

 " wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do relalizacji proscesu rekrutacji na stanowisko operatora minikoparki w firmie GAZ INŻYNIERIA Mateusz Bednarek. z siedzibą w m. Ludwików zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwadzaniem danych osobowych i w sprawie swbodonego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 96/46/WE (RODO).''

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wystawiaj.pl!

Ostatnie zmiany: 19.05.2022 19:14
Wygasa za 11 dni
Rozpoczęcie: 31.03.2022, 15:05, zakończenie: 01.06.2022, 09:38

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


bednarek-przewierty

  609 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)