Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemEdukacja, nauka i szkoleniaLekcje i korepetycjePrzedmioty ścisłe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

KOREPETYCJE MATEMATYKA CHEMIA

Oferta wygasła.Cena: 50 zł / godzinę

Drodzy Uczniowie i Rodzice! 

- Potrzebujesz dodatkowego wsparcia w nauce matematyki? 
- Przygotowujesz się do egzaminu maturalnego lub egzaminu ósmoklasisty?

Zapraszam na korepetycje z 
MATEMATYKI na poziomie: 

- szkoły podstawowej
- szkoły średniej (poziom podstawowy i rozszerzony

CHEMI I FIZYKI na poziomie:
- szkoły podstawowej

Oferuje zajęcia
- stacjonarnie - u mnie w domu - Brzeźnio
- z dojazdem do ucznia - na terenie Sieradza i gminy Brzeźnio
- online - przy użyciu skypa, Teens, i tablicy wirtualnej. Posiadam tablet graficzny, dzięki któremu zapisuję potrzebne obliczenia na wirtualnej tablicy oraz specjalne programy i pomoce naukowe przydatne podczas prowadzenia lekcji. Dzięki temu wartość merytoryczna płynąca z zajęć nie różni się niczym od zajęć stacjonarnych.

Cena 60 zł / 60 min z dojazdem
50 - 55 zł /60 min stacjonarnie, online

Tel. 691834237

Cena uzależniona od poziomu nauczania, przy dłuższej współpracy możliwa negocjacja ceny.

Jestem absolwentem Politechnice Łódzkiej. Oprócz studiów mgr - inż. ukończyłam także studia doktoranckie. Do nauki podchodzę na poważnie, a materiał, który przerabiam z uczniem staram się wytłumaczyć w jak najbardziej zrozumiały sposób. Mam dobry kontakt z dziećmi, przedmiot przedstawiam w sposób ciekawy i obrazowy, dostosowuję tempo i tryb pracy do indywidualnych potrzeb ucznia. Do każdych zajęć przygotowuję materiał na podstawie ustalonego zakresu i zadań wysłanych przez klienta, jeśli jest taka potrzeba.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wystawiaj.pl!

Rozpoczęcie: 13.02.2022, 22:34, zakończenie: 18.12.2022, 08:26

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


MarlenaMarlena

  691 [pokaż]

Lokalizacja

  • Brzeźnio (gmina Brzeźnio)