Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dla DzieciZabawkiEdukacyjne i gry). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Monopoly Junor Moc atrakcji

Cena: 50 zł / sztukę

To wszystko, czeka na najmłodszych graczy w nowej grze planszowej Monopoly Junior: Moc Atrakcji wydanej przez Hasbro.

W nowym Monopoly dzieciaki przemierzą planszę apetycznymi muffinkami. Na kolorowym kwadracie zamiast wielkich miast, czeka na nie mnóstwo bajecznych atrakcji – kino, lodowisko, statek piratów, cyrk, kolejka górska – od liczby atrakcji może zakręcić się w głowie.

Zamiast je kupować, gracze mogą urządzać w nich huczne zabawy, a każdy, kto na danej imprezie zagości, musi wręczyć gospodarzowi prezent. Żeby było jeszcze przyjemniej, na polach w miejscu domków i hoteli pojawią się... kolorowe upominki.

To jeszcze nie wszystko, bo na środku planszy stoi tajemnicza skrzynia pełna atrakcji. Szczęściarz, który zatrzyma się na odpowiednim polu, będzie mógł ją otworzyć i zabrać jej zawartość.

W grę Monopoly Junior: Moc Atrakcji zagrają dzieci już od 5 roku życia. Najwięcej frajdy sprawi gra minimum dwóch graczy. Rodzice będą bawić się równie dobrze rywalizując ze swoimi pociechami.

 

Tel 500 097 424

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć
lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.

Wygasa za 12 dni
Rozpoczęcie: 07.02.2022, 18:32, zakończenie: 22.12.2023, 11:55

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!