Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

KIEROWCA KAT B. NA BUSA

Oferta wycofana (nieaktualna)!

GLOBAL FOOD HYGIENE

Poznaj Nas ! Jesteśmy producentem, importerem, dystrybutorem art. BHP dla  branży spożywczej. Szczegółowe informacje  o firmie znajdziesz na www.globalhygiene.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy rekrutację na stanowisko:

KIEROWCA KAT B. NA BUSAKIEROWCY

Miejsce pracy: Sieradz, Kuśnie 41D

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Sprawdzanie zgodności dostarczonych/ wydawanych towarów z zamówieniami
  • Rozładunek i załadunek towarów
  • Transport towaru busem na  terenie kraju

WYMAGANIA

  • Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność pracy w grupie i dobra organizacja pracy własnej
  • Mile widziane doświadczenie w transporcie krajowym
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Znajomość podstawowych zasad gospodarki magazynowej.

OFERUJEMY

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie
  •  Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  •  Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji
  •  Pakiet MultiSport dla Ciebie i twoich najbliższych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na kariera@globalhygiene.pl w tytule wpisując imię, nazwisko oraz stanowisko.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko

KIEROWCA KATEGORII B BUSA  przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)”

Jeśli chcesz, aby twoje CV wzięło udział w kolejnych rekrutacjach, nie zapomnij również o klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr

Rozpoczęcie: 03.12.2021, 11:26, zakończenie: 10.01.2023 12:21

GlobalFoodHygiene

 504 [pokaż]

Lokalizacja

  • Kuśnie (gmina Sieradz)