Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Telefony i KomputeryPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Starter Prepaid Comviq bez limitu

Cena: 12 zł / sztukę

Starter Prepaid Comviq bez limitu!

Szwedzkie startery / doładowania - nowe! mBank,Inteligo. Bezpośrednio ze Szwecji!! Darmowe połączenia z Polski do całej Unii Europejskiej !! Nie rejestrowane (brak wymogu prawnego) Idealne do masowej obsługi różnego rodzaju Call Center / marketingu bezpośredniego w Polsce !! Również dla iPhone - aktywacja !!

Szwedzkie karty startowe sieci Comviq/Tele2 - w formacie mini, micro i nano-sim (tripple-sim).

Nadają się doskonale m.in. do aktywacji sprowadzonych ze Szwecji iPhone'ów różnego rodzaju.

Sieć Comviq/Tele2 jest najbardziej rozpowszechnioną siecią w Szwecji (ok. 3,7 miliona użytkowników). Jest siecią prepaid zależną od macierzystego operatora - spółki Tele 2 SE.

Karta umożliwia prowadzenie rozmów i wysyłanie sms w CZTERECH popularnych planach taryfowych (Kompis, Amigos, Fastpris oraz standardowa Bas) - w zależności od Twoich potrzeb. Karta obsługuje standard 4G (w odpowiednim telefonie) - wideorozmowy, etc. , jest również przystosowana do obsługi wyższych standardów transmisji we współpracy z siecią Telenor na terenie całej Szwecji.

Wysyłka możliwa za dodatkową opłatą.
Po więcej informacji zapraszam do kontaktu pod nr tel.: 530-370-777.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wystawiaj.pl!

Wygasa za 20 dni
Rozpoczęcie: 26.11.2021, 18:20, zakończenie: 21.12.2022, 12:15

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


dariuszdurzynski

  883 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)