Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościDomyPiętrowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

dom na osiedlu Hetmańskim

Cena: 480 000 zł / dom piętrowy

Biuro Nieruchomości oferuje dom w dobrej lokalizacji Sieradza.

Dom położony w ciekawej części miasta Sieradza – osiedle Hetmańskie. Dom w zwartej zabudowie jednorodzinnej mieszkaniowej. Idealna lokalizacja dla osób, które poszukują lokalizacji, która zapewni im ciszę i spokój. Dom oddalony od intensywnego ruchu samochodowego.

Dom położony przy zmodernizowanej ulicy asfaltowej, zagospodarowanego chodnika dla pieszych po obydwóch stronach oraz oświetlenia.

W niedalekiej odległości znajduje się sklep spożywczy VOBIANO, supermarket DINO, siedziba Poczty Polskiej, Euromaster Super Profil, salon meblowy OLIMP, hurtownia hydrauliczna INSPIRO, galeria sieradzka oraz wiele innych. W odległości 150 m znajduje się przystanek autobusowy oraz osiedlowy plac zabaw, który znajduje się na odrębnych terenach zielonych.

Dom posadowiony jest na dość szerokiej działce, która posiada powierzchnię 938 m2. Działka całkowicie ogrodzona z każdej ze stron.  

Nieruchomość posiada niezbędne uzbrojenie terenu, które pozwala na oszczędność finansów w podłączeniu ich. Na działce znajduje się uzbrojenie przyłącza wodociągowego, energetycznego, kanalizacyjnego oraz telefonicznego. Dodatkowym atutem znajduje się nitka gazu, którą można doprowadzić do budynku.

Cała nieruchomość składa się z czterech kondygnacji – piwnicy, parteru, piętra oraz poddasza o całkowitej powierzchni 480 m2. Każda z kondygnacji posiada około 120 m2 powierzchni całkowitej.

Środek budynku doprowadzony jest do stanu deweloperskiego, który należy wykończyć.

Nieruchomość idealnie sprawdzi się pod przygotowanie kilku mieszkań do wynajmu biorąc pod uwagę powierzchnię nieruchomości, lokalizację oraz możliwość wygospodarowania klatki schodowej.

Posiadając kilkuletnie doświadczenie dbamy, aby każda oferta była indywidualna i dopracowana w każdym calu. Z nami uzyskasz korzystną cenę transakcyjną, bezpieczeństwo i wygodę, wygodne kredytowanie, oszczędność czasu, pewność i wsparcie oraz nowoczesne podejście do prezentacji i oferowania sprzedawanych nieruchomości. 

OPIEKUN OFERTY: Katarzyna Kolanek
tel. 535 - 007 - 134 
email. biuro@sieradzkie-nieruchomosci.pl
www.sieradzkie-nieruchomosci.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wystawiaj.pl!

Wygasa za 26 dni
Rozpoczęcie: 15.11.2021, 19:24, zakończenie: 23.07.2022, 09:47

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Sieradzkie_Biuro

  535 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)