Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemRozrywka, kultura i sztuka). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Święty Mikołaj do wynajęcia

Oferta wygasła!

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA  W TWOIM DOMU

W tym roku nie będziesz stać z dzieckiem w długiej kolejce, aby otrzymało prezent od Świętego Mikołaja. Bo w tym roku Mikołaj odwiedza wszystkie dzieci w ich wyjątkowy  dzień. 
 Łakomczuch, chętnie przygarnie ciasteczka i słodkości na drogę ;)

Wizyta Magicznego Gościa  trwa około 15-20minut, a frajdy co nie miara! Inwestycja w piękne wspomnienia i zdjęcia z Magicznym Gośćmiem to 150zł. (na terenie Sieradza, i okolice) natomiast po za 200zł

 

Rodzicu, spraw radość dzieciom i podaruj im niezapomniane chwile. Nie zwlekaj, zamów już dziś wyjątkowe odwiedziny i ciesz się z nami tym magicznym czasem!
Zadzwoń 786 833 606 i powiedz, kiedy mamy zapukać do Twoich drzwi. Taka wizyta zdarza się tylko raz w roku!


Odwiedziny Świętego Mikołaja  trwają cały grudzień. 6 grudnia pukamy do Waszych drzwi od samego rana!

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 11.11.2021, 01:16, zakończenie: 08.12.2023, 17:19

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Tomasz5526

 786 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)