Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościDomyParterowe z poddaszem). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Sprzedam dom we Włyniu

Cena: 195 000 zł / dom z poddaszem
do negocjacji

Sprzedam przedwojenny dom w miejscowości Włyń w okolicach zalewu Jeziorsko ( odległość 5 km do Warty, 15 km do Sieradza). Dom usytuowany na wsi w „bezpiecznym” miejscu przy drodze asfaltowej. W okolicy rezerwat przyrody Jeziorsko, rzeka Warta, kąpielisko. 

 Oryginalna XIX wieczna zabudowa z dużym potencjałem. Możemy pomóc przy aranżacji jak i pracach wykończeniowych. Poniżej koncepcja aranżacji z „otwartym” pokojem dziennym. W budynku gospodarczym może znajdować się letnia kuchnia i pokoje gościnne, a pomiędzy budynkami letnia jadalnia. Na działce jest jeszcze drewniana duża stodoła i mniejsze zabudowy w tym ziemianka. Dom może być inwestycją (niewiele zostało zachowanych domów z tego okresu), może też służyć jako dom całoroczny czy letniskowy. Podwórko daje dużą prywatność. 

Główne parametry nieruchomości:
powierzchnia działki: 1500 m2
powierzchnia użytkowa domu i budynku gospodarczego (do adaptacji); 151 m2
media: prąd, woda

kontakt telefoniczny pod nr tel. 737 536 741, e-mail: rt_name@icloud.com


 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wystawiaj.pl!

Ostatnie zmiany: 21.04.2022 07:11
Wygasa za 23 dni
Rozpoczęcie: 07.11.2021, 19:42, zakończenie: 19.07.2022, 11:06

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Tomasz_R

  737 [pokaż]

Lokalizacja

  • Włyń (gmina Warta)