Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Zatrudnimy ELEKTRYKÓW/POMOCNIKÓW ELEKTRYKA

Zatrudnimy ELEKTRYKÓW oraz POMOCNIKÓW ELEKTRYKA

Obowiązki:
- montaż budowlanych instalacji elektrycznych i teletechnicznych - instalacje zasilające, oświetleniowe, instalacje alarmowe, ppoż, SKD, CCTV itp.

Oferujemy:
- pokrywamy diety, koszty noclegów i dojazdów
- wszelkie narzędzia pracy niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy
- atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i premie (4000,00 zł - 7000,00 zł)
- stabilne zatrudnienie

Wymagania:
- poszukujemy pracowników z powiatu sieradzkiego i zduńskowolskiego lub powiatów ościennych
- konieczna gotowość do pracy w delegacji (praca na terenie całego kraju.)

Kontakt: tel.: 43 822 56 11, mail: kadry@inetplus.com.pl
Adres: INET PLUS Sp. z o.o. ul. Nowowiejskiego 5, 98-200 Sieradz, www.inetplus.com.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wystawiaj.pl!

Ostatnie zmiany: 20.04.2022 09:38
Wygasa za 24 dni
Rozpoczęcie: 22.09.2021, 13:10, zakończenie: 20.07.2022, 13:53

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii

INET_PLUS

  438 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • Wynagrodzenie 4000-700 zł