Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dom i OgródOgródOzdoby i akcesoria). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Pergola z donicą / donica / donice

Cena: 600 zł / sztukę

Pergola z donicą 

Cena w zależności od rozmiaru. 

Możliwość wykonania w dowolnym wymiarze. 

Nie odpisuje na wiadomości sms. 

adres e-mail gabia1520@wp.pl

Zgodnie z przepisami prawnymi Unii Europejskiej (01.08.2003 r.) „O zakupie towaru od osób prywatnych” informuję że przedmioty wystawione w mojej ofercie nie podlegają gwarancji, ani zwrotowi po dokonaniu transakcji. Zgodnie z prawem UE taka adnotacja powinna znajdować się pod każda ofertą online, w przeciwnym razie sprzedawca zobowiązany jest do rocznej gwarancji na sprzedany towar - zarówno nowy jak i używany.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 01.02.2023 21:48
Wygasa za 5 dni
Rozpoczęcie: 30.05.2021, 00:14, zakończenie: 18.06.2024, 14:09

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


gabia1520

 693 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • Nie odpisuje na wiadomości sms.