Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem lokali użytkowych). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

lokal 48 m2 w Centrum Biznesu Rondo Sieradz

Lokal użytkowy 48 m2 w Centrum Biznesu Rondo w Sieradzu

Zapraszamy do wynajmu przestronnego lokalu  o powierzchni 48 m2 usytuowanego na parterze w Centrum Biznesu Rondo przy ul. Jana Pawła II 3 w Sieradzu - idealny pod działalność biurową, handlową czy usługową.

Najważniejsze atuty:

  • powierzchnia 48 m2 z bezpośrednim wejściem od ulicy,
  • lokalizacja w centrum miasta, w jednym z największych kompleksów handlowo-usługowo-biurowych w Sieradzu o łącznej powierzchni ponad 5.700 m2,
  • położenie w dużym ruchu samochodowym oraz pieszym -  gwarantuje duży potencjał klientów,
  • korzystne oraz stabilne warunki najmu.

Dostępne udogodnienia:

  • Centrum Biznesu Rondo oferuje różnorodność usług, w tym bank, restaurację, salon komputerowy, najwiekszą salę zabaw w regionie, aptekę, hurtownie artykułów dla dzieci, sklep sieciowy ACTION, punkt NFZ oraz wiele innych lokali biurowo usługowo-handlowych,
  • Obiekt posiada 100 miejsc parkingowych, co zapewnia wygodne warunki dla klientów.

To doskonała okazja do otwarcia lub rozwinięcia swojej działalności w jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Sieradzu.

Kontakt:

E-mail: prezes@agrojumal.com.pl, nieruchomosci@agrojumal.com.pl

Telefon: 601 869 352, 503 878 201.

 

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 07.11.2023 13:42
Wygasa za 18 dni
Rozpoczęcie: 14.05.2021, 08:23, zakończenie: 02.08.2024, 07:46

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Jumal

 601 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)