Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dom i OgródOgródMeble i architektura ogrodowa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Domek Narzedziowy

Oferta wygasła!

Cena: 7 100 zł / sztukę

Witam,wykonam domek narzedziowy z drewutnią lub sam domek w dowolnym wymiarze i ksztalcie,Domek wykonany w technologi szkieletowj.Cena dotyczy domku 3m/3m .MONTAZ GRATIS.Cena zawiera domek ,podloga ,dach kryty gontem bitumicznym /kolor do wyboru/,jedno okno,drzwi drewniane na zasowe pod klódke.Całosc zabezpieczona srodkiem przeciw grzybom i plesni.W razie pytan prosze o kontakt tel,607898582.pozdrawiam

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 30.01.2021, 14:44, zakończenie: 05.07.2024, 11:14

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


kati

 607 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska