Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemSprzątanie i oczyszczanie). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Nowoczesna pralnia dywanów "na wskroś"

   

Pierwsza w Sieradzu.

Nowoczesna pralnia dywanów w technologii „ na wskroś”. KWARCYT MK

Sieradz ul. Jana Pawła II 63 /Teren Zajezdni MPK /

Zapraszamy;  pn-pt  10,00-17,00 

Dywany obieramy i odwozimy swoim transportem lub przyjmujemy w siedzibie firmy.

 telefon ; 660688667  571801702

Nasza firma działa na terenie Sieradza i okolic .Zajmujemy się czyszczeniem i praniem wykładzin, dywanów, tapicerki meblowej i samochodowej. Używamy profesjonalnego sprzętu i chemii. Skutecznie usuwamy plamy i zabrudzenia nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

 Pranie Dywanów i Wykładzin "NA WSKROŚ" w kąpieli wodnej to najskuteczniejsza metoda dogłębnego prania dywanów stosowana na całym świecie. Wszystkie dywany na naszej pralni przechodzą szereg etapów w których zachodzą odpowiednie procesy i działania mające na celu całkowite wyczyszczenie dywanu lub wykładziny.

Metoda ekstrakcyjna zalecana jest w przypadku dywanów lekko/średnio zabrudzonych, wykładzin montowanych na stałe czy tapicerki meblowej.
Pranie na wskroś w automatycznych pralniach dywanów daje dużo więcej możliwości, dywan zostaje mechanicznie wytrzepany, wyprany, wypłukany, odwirowany i wysuszony. Porównując metodę prania na wskroś z czyszczeniem ekstrakcyjnym możemy stwierdzić, że oddając dywan do pralni przejdzie on szereg profesjonalnych zabiegów, których niestety w warunkach domowych nie da się przeprowadzić.

Przykładowy cennik za m2;

Pranie dywanu – 15,00 zł

Pranie dywanu typu Shaggy – 17,00 zł

Pranie dywanu wełna – 35,00 zł

Pranie ekstrakcyjne  wyjazdowe – 8,00-12,00 zł

Usługi dodatkowe; wyczesywanie sierści, neutralizacja przykrych zapachów, usuwanie roztoczy, dezynfekcja, impregnacja lanoliną.

Pranie tapicerki samochodowej auta osobowe – 140,00 zł

Kompleksowe czyszczenie wnętrza – 250,00 zł

Tapicerka meblowa -   od 30,00 do 150,00 zł

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wystawiaj.pl!

Ostatnie zmiany: 10.09.2021 11:18
Wygasa za 7 dni
Rozpoczęcie: 07.10.2020, 12:53, zakończenie: 28.05.2022, 22:42

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


kwarcyt

  571 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)