Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dom i OgródOgródMeble i architektura ogrodowa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

DOMEK LETNISKOWY 30m2 SIERADZ

Oferta wygasła.Cena: 36 000 zł / sztukę

Domek letniskowy szczegóły: - wymiar całkowity - od 20m2. Przykład - wymiar domku -np. 4m x 5m, - wymiar tarasu - 2m x 5m (łączna powierzchnia 30m2) - wysokość w szczycie 3,5m - ściany wykonane z deski pióro - wpust- 20 mm, - podłoga wewnętrzna wykonaną z płyty osb 18 mm, - okna pcv kolor na życzenie klienta – w cenie za domek uwzględnione 2 sztuki, - drzwi główne drewniane lub metalowe wraz z klamką, zamkiem i kluczem do drzwi - na życzenie klienta - taras całkowicie zadaszony, - na tarasie podłogę wykonana z desek – 30 mm - dach kryty folią wiatroizolacyjną oraz gontem w kolorze standardowym na życzenie klienta- zgodnie z zamówieniem - wszystkie elementy konstrukcyjne i montażowe - elementy ścian i konstrukcji montowane są za pomocą gwoździ, wkrętów, zszywek - impregnację drewna kolorem - za życzenie klienta - folia termoizolacyjna – podłoże ** CENA Z MONTAŻEM i MALOWANIEM !!! *** Opis dotyczy przykładowego domku. Wykonujemy KAŻDY typ zabudowy, zgodnie z projektem klienta. Cena ostateczna uzależniona od indywidualnych potrzeb klienta. Zapraszam do kontaktu bezpośredniego 690317174

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wystawiaj.pl!

Rozpoczęcie: 30.09.2020, 13:47, zakończenie: 07.12.2022, 15:02

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


zaba111

  690 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • ** CENA Z MONTAŻEM i MALOWANIEM !!! ***