Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem lokali użytkowych). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Stara Rozlewnia Ostatni lokal 27 m2

Do wynajęcia ostatni lokal lokal biurowo-usługowy o powierzchni 27m2 położony na I piętrze (z windą) w zmodernizowanym Budynku „Stara Rozlewnia” przy ul. Sienkiewicza 3. 

Pomieszczenia wyposażone w nowoczesną centralę wentylacyjno-chłodzącą.

Na parterze budynku znajdoduje się sklep wiodącej w regionie sieci z branży spożywczo-przemysłowej.

Pasaż zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu sieci Leroy Merlin oraz sklepu sieci JYSK , Pizzerii 105, Sieciowej Stacji Paliw, RTV EURO AGD,

Położony jest w największym w Sieradzu i regionie terenie handlowym o łącznej powierzchni 14.000m2 który to, mając na uwadze zainteresowanie potencjalnych sieci handlowo-usługowych docelowo zwiększy swój obszar do powierzchni ok. 18.000 m2 i przyjmie nazwę PolmosPark.

W pierwszym kwartale 2023 roku nastąpi otwarcie najnowocześniejszej  w Polsce myjni tunelowej i myjni samoobsługowej. Obecnie trwają prace projektowe nowego budynku (Róg Sienkiewicza/rondo) Termin oddania do użytkowania Grudzień 2023r. w którym znajdzie się m.in sieć drogeryjna, największy w regionie sieciowy fitness, dyskont niespożywczy itp.

Mając na uwadze potencjał wskazanej wyżej nieruchomości jest to w obecnym momencie najbardziej atrakcyjny teren w Sieradzu i regionie pod działalność handlowo-biurowo - usługową.

Kontakt:
e-mail:
prezes@agrojumal.com.pl
nieruchomosci@agrojumal.com.pl
tel. 601 869 352
tel. 503 878 201

 

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wystawiaj.pl!

Ostatnie zmiany: 07.03.2023 12:40
Wygasa za 14 dni
Rozpoczęcie: 24.04.2019, 15:25, zakończenie: 06.04.2023, 12:39

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Jumal

  601 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)