Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiBudowlane). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Działki budowlane Warta

Cena: 55 000 zł / działkę

Do sprzedania działki budowlane o powierzchni od 1000m2 do 1200m2 w Proboszczowicach, w odległości około 1.5km od centrum Warty. Działki zlokalizowane bezpośrednio przy gminnej drodze asfaltowej z chodnikiem z jednej strony wzdłuż wszystkich działek. Droga asfaltowa o małym natężeniu ruchu w niedużej odległości od drogi krajowej Sieradz-Turek. Działki zostały wydzielone na podstawie wydanych warunków zabudowy dla budynków jednorodzinnych, mają kształt zbliżony do kwadratu (szerokość ok. 30m, długość ok. 34m), wjazd od strony drogi asfaltowej, zostały wykonane zjazdy z przepustami kanalizacji deszczowej. Media (energia, wodociąg) znajdują się w drodze asfaltowej, wzdłuż działek znajduje się kabel energetyczny, na części działek zamontowane są skrzynki energetyczne. Do wszystkich działek jest doprowadzony wodociąg. Działki bezpośrednio przy przystanku PKS, na którym również zatrzymują się autobusy dowożące dzieci do szkoły w Warcie. Działki w cenie od 55 000zł za działkę

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wystawiaj.pl!

Ostatnie zmiany: 27.06.2022 16:45
Wygasa za 6 dni
Rozpoczęcie: 18.03.2019, 23:02, zakończenie: 26.08.2022, 09:17

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


MusialNieruchomosci

  796 [pokaż]

Lokalizacja

  • Proboszczowice (gmina Warta)

Informacje dodatkowe

  • geodezja.musial@gmail.com