Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemRozrywka, kultura i sztuka). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

ALKOHOL, DRINKI w formie PARY do wdychania

Oferta wygasła!

UWAGA!!!

Nadchodzą unikalne doznania alkoholowe...

Więc jeśli chcesz wiedzieć jak fajne są strzały parowego shota od AS-PARTY

Zapraszam do kontaktu tel. 508 092 523!!!

Poniżej kilka słów na temat naszej niecodziennej atrakcji.

Jaki jest najlepszy sposób na kaca? ;)

AS-PARTY przedstawia odpowiedź. Vapshot to tajemnicza maszyna, która jednocześnie rozkręca imprezkę i sprawia, że na drugi dzień nie mamy po niej negatywnych skutków ubocznych. Śpieszymy z wyjaśnieniem i prezentujemy nowy sposób na spożywanie alkoholu w postaci pary. Możemy cieszyć się różnymi smakami ulubionych przez Was drinków i tzw „shotów”. Alkohol jest podawany w specjalnie zaprojektowanych pojemnikach, które są pod ciśnieniem i w których można mieszać różne rodzaje alkoholi. Aby poczuć smak wystarczy przekręcić nakrętkę w górę i część cieczy natychmiast będzie parowała nam przed oczami. Para jest spożywana za pomocą słomki i daje natychmiastowy efekt „przyjemności spożywania alkoholu”, gdyż proces ten wydobywa prawdziwy aromat napoju, czyniąc go przyjemnym doświadczeniem. Do przygotowania shotów można użyć różnych rodzajów alkoholu, jak również napojów bezalkoholowych. Ze względu na minimalną ilość alkoholu wykorzystywanego do przygotowania shota polecane są alkohole charakteryzujące się mocnym i wyraźnym smakiem. Wybór należy do Was.

Pewnie zapytacie: Jak to działa?

Do przygotowania shotów w parze AS-PARTY wykorzystuje profesjonalne maszyny Vapshot prosto ze Stanów Zjednoczonych, które poprzez proces vaporyzacji tworzą w specjalnych butelkach aromatyczną parę do wdychania przez słomkę. Dzięki takiej formie „podania” alkohol trafia bezpośrednio do krwioobiegu przez płuca, co jest bardzo skuteczne. Zwykle, kiedy pijesz, alkohol pokonuje długa drogę: musi wejść do ust, gardła, do żołądka, potem do jelit, a na koniec do krwioobiegu, do płuc i mózgu. To wymaga dużo czasu i dużo więcej alkoholu, aby uzyskać ten sam efekt „szumu”. Natomiast jeden parowy shot to tylko 1 / 60 „porcja” tradycyjnego shota alkoholowego, a mimo to działa, ponieważ alkohol w formie pary jest od razu przyswajany przez organizm. Mamy więc efekt rozluźnienia i świetną zabawę przy jednoczesnej zdrowszej dawce alkoholu dla organizmu. Vapshot mogą nawet łagodzić ewentualne problemy zdrowotne wynikające ze spożywania alkoholu w postaci tradycyjnej (shot znika z organizmu w około 15 min po 1 strzale).

Vapshot jest zaprojektowany tak, aby doświadczyć zabawy z picia alkoholu przy jednoczesnej minimalizacji złych skutków spożywania alkoholu w tradycyjnej formie.AS-PARTY zapewnia, więc dobrą zabawę przez całą noc z dużo niższą szansą na kaca następnego dnia :)).

Oferowany przez nas ALKOHOL W PARZE przeznaczony jest na wszelkiego rodzaju uroczystości okolicznościowe, wesela, eventy jako niecodzienna atrakcja.

Działamy na terenie całego kraju.

www.youtube.com/watch?v=wNR0ydgjxYo

Zapraszamy do smakowania... oraz zapoznania się z naszą ofertą.W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego 508 092 523!

W swojej ofercie posiadamy również fotobudkę, można więc prosto po parowym shocie zrobić sobie ciekawe zdjęcie :)

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 16.03.2019, 11:51, zakończenie: 11.04.2024, 21:23

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


1003201005062015

 508 [pokaż]

Lokalizacja

  • Bełchatów (cały powiat)
  • Łask (cały powiat)
  • Ostrzeszów (cały powiat)
  • Pabianice (cały powiat)
  • Poddębice (cały powiat)
  • Pajęczno (cały powiat)
  • Sieradz (cały powiat)
  • Turek (cały powiat)
  • Wieluń (cały powiat)
  • Zduńska Wola (cały powiat)