Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dom i OgródNarzędziaPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Ścierarka. Szlifierka. Kombajn.

Cena: 1 400 zł / sztukę

Maszyna pochodzi ze starej fabryki obuwia. sprawna 100%. Jest całkowicie bezawaryjna i niezawodna (niezniszczalna). Dwa silniki . Zero jakichkolwiek luzów. Dwa koła otwierane. Bardzo mocny wyciąg (pochłaniacz pyłochłon). Maszyna jest bardzo stabilna i ciężka- żeliwna. Około 150kg. Oferuję pomoc przy załadunku. Odkurzacz można odkręcić tak jak widać na jednym ze zdjęć.
Jest całkowicie sprawna - można pracować od zaraz. Wałek roboczy napędzany za pomocą paska klinowego czyli maszyna jest bezpieczna.

Uwaga! Często nie mogę odebrać lub brak zasięgu - wyślij sms- oddzwonię.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wystawiaj.pl!

Ostatnie zmiany: 19.10.2022 06:36
Wygasa za 25 dni
Rozpoczęcie: 07.08.2018, 09:47, zakończenie: 03.01.2023, 07:33

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


jakitenlogin

  504 [pokaż]

Lokalizacja

  • Klonowa (gmina Klonowa)