Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (RTV, AGD i FotografiaFotografia i akcesoria). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Aparat fotograficzny na kliszę

Cena: 20 zł / 1

Prosty w obsłudze aparat fotograficzny na kliszę z wmontowaną lampa błyskową. Jest zasilany 2 bateriami /paluszkami grubszymi/ 1.5V. Przesów filmu ręczny. Obiektyw Fokus Free Vision XF pozwala na wykonywanie pięknych zdjęć rodzinnych uroczystości, z pobytu na wczasach, w sanatorium i wszędzie tam skąd chcemy mieć pamiatkę. Nieskomplikowany, zwłaszcza dla osób starszych, które wolą zdjęcia tzw. papierowe do rodzinnych albumów. Aparat jest sprawny i posiada futerał. Zapraszam do zakupu za niewielkie pieniążki bo warto. Uwaga : jeśli interesują Cię podobne , markowe aparaty ale z automatycznym przesuwem kliszy zadzwoń - doradzę a cenę wspólnie ustalimy.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wystawiaj.pl!

Ostatnie zmiany: 15.04.2019 16:49
Wygasa za 26 dni
Rozpoczęcie: 18.11.2017, 09:53, zakończenie: 04.01.2023, 18:34

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


fotografik47

  507 [pokaż]

Lokalizacja

  • Czechy (gmina Zduńska Wola)

Informacje dodatkowe

  • Mogę podwieźć do miejsca na terenie Zdunskiej Woli.