Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stałaMagazyn i logistyka). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Operator wózka widłowego

POSZUKUJEMY

OPERATORA WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy:

  • AGROSAD Sp. z o.o.

    Równa 11A, 98-235 Błaszki

Obowiązki:

  • obsługa wózka widłowego

  • załadunek i rozładunek towarów

Wymagania:

  • uprawnienia UDT związane z pracą na oferowanym stanowisku

  • sumienność i zaangażowanie

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone systemem motywacyjnym

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • różnego rodzaju benefity: owocowe środy, basen, siłownia, szkolenia pracowników, wycieczki integracyjne

Oferty (CV) prosimy przesyłać na adres:  kadry@agrosad.pl

Więcej informacji pod nr tel.  43  8290910

Osoby aplikujące prosimy o dodanie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/-em poinformowana/-ny o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Tożsamość administratora i dane kontaktowe

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AGROSAD Sp. z o. o. z siedzibą: Równa 11A, 98-235 Błaszki wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego w Sadzie Rejonowym w Łodzi XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego pod numerem 0000660880, NIP 8270007312. Skontaktować się z administratorem można pisząc e-mail: sekretariat@agrosad.pl, tel. (43) 829-09-10.

Cele przetwarzania i podstawa prawna

  1.  Przeprowadzenie i rozstrzygnięcie procesu rekrutacji prowadzonego na aplikowane przez Panią/Pana stanowisko, w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. b) rozporządzenia 2016/679 tj. podejmowanie niezbędnych działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy - w zakresie danych wskazanych w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu pracy oraz na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody tj. art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia 2016/679 tj. w zakresie danych wykraczających poza katalog wskazany w art. 221 §1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu pracy.

  2.  Uwzględnienie Pani/Pana aplikacji w przyszłych procesach rekrutacji na podstawie udzielone przez Panią/Pana zgody tj. art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia 2016/679.

Odbiorcy danych

Pani/Pana dane mogą zostać przekazane podmiotom zewnętrznym na podstawie umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, a także podmiotom lub organom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.

Okres przechowywania danych

1. Dane przetwarzane będą przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji, tj. maksymalnie do trzech miesięcy po zamknięciu procesu rekrutacji - dotyczy punktu 1 powyżej.

2. W przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach dane będą przetwarzane przez okres 1 roku od dnia udzielenia tej zgody - dotyczy punktu 2 powyżej.

Prawa podmiotów danych

Każda  osoba,  której  dane  dotyczą  może  korzystać  z  uprawnienia  do  wystąpienia z żądaniem  dostępu do  swoich  danych  osobowych oraz otrzymania ich kopii,  sprostowania  (poprawiania), a w przypadkach  uregulowanych  przepisami  prawa   do  usunięcia  lub  ograniczenia  ich przetwarzania.

Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Podanie danych jest dobrowolne, choć w zakresie określonym w art. 221 § 1 Kodeksu pracy niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Jeśli  przetwarzanie  Pani/Pana  danych  osobowych  narusza  przepisy  o ochronie  danych osobowych,  przysługuje  Pani/Panu  prawo  do  wniesienia  skargi  do  organu  nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, adres: ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, tel.: (22) 531-03-00, fax. (22) 531-03-01, kancelaria@uodo.gov.pl, www.uodo.gov.pl.

Źródło pochodzenia danych osobowych

Dane osobowe zostały pozyskane od Pani/Pana w związku z udziałem w procesie rekrutacji.

Informacja o dowolności lub obowiązku podania danych

Podanie  przez  Panią/Pana  danych  osobowych  jest dobrowolne, choć w zakresie określonym w art. 221 § 1 Kodeksu pracy niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

Przekazanie danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej

Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państw trzecich i udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Zautomatyzowane podejmowanie decyzji, profilowanie

Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Ostatnie zmiany: 29.04.2024 10:07
Wygasa za 15 dni

agrosad

 438 [pokaż]

Lokalizacja

  • Równa (gmina Błaszki)