Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dom i OgródPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Drożdże gorzelnicze Black Label

Cena: 12 zł / sztukę

Drożdże gorzelniane Prestige Black Label Turbo Yeast

To mieszanka silnych i wyjątkowo szybkich szczepów drożdży do nastawów nawet 1000L ! Wysoka tolerancja na temperaturę, oraz mega czysty i łagodny w smaku destylat!
Drożdże z serii Prestige gwarantują czystą i szybką fermentację oraz wytwarzają mniej produktów ubocznych (mała liczba estrów, kwasów, związków karbonylowych i siarki).

Instrukcja stosowania:
6kg (większe nastawy patrz tabela w galeri) dokładnie rozpuścić w 21L. ciepłej wody. Nastaw ostudzić do temperatury poniżej 30°C, dodać zawartość torebki, intensywnie mieszać przez 1 minutę. Fermentację trzeba przeprowadzić w temperaturze 20°C-25°C.
Skład:
Drożdże aktywne, pożywka, mikroelementy, witaminy.

Uwaga:
Fermentacja przebiega bardzo burzliwie.
Przy fermentacji w balonie nie używać korka, a w pojemnikach fermentacyjnych nie dociskać pokrywy.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Wystawiaj.pl!

Ostatnie zmiany: 18.04.2019 09:20
Wygasa za 24 dni
Rozpoczęcie: 03.09.2017, 17:52, zakończenie: 21.07.2022, 15:22

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


trunki_domowe

  514 [pokaż]

Lokalizacja

  • Charłupia Mała (gmina Sieradz)

Informacje dodatkowe

  • Odbiór osobisty Sieradz ul Wojska Polskiego 178