Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem lokali użytkowych). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

WYNAJMĘ LOKAL W SIERADZU

Cena: 950 zł / miesiąc

 

Posiadam do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 18 m kw.  w Sieradzu przy głównej ulicy Jana Pawła II (trasa Łódź-Wrocław). Lokal parterowy z toaletą,  wejście z chodnika. Z dużą witryną i miejscem na reklamę zewnętrzną. Lokal w dobrym stanie technicznym. W najbliższym otoczeniu min. Galeria Sieradzka, Pasaże sklepowe,  MacDonalds, zabudowa osiedlowa. Czynsz 950zł plus opłaty za media oraz 1 m-czna kaucja.


 W przypadku zainteresowania proszę o kontakt.


 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 29.12.2023 10:40
Wygasa za 7 dni
Rozpoczęcie: 17.10.2016, 10:56, zakończenie: 29.07.2024, 23:50

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


maramroz

 502 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)