Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemSprzątanie i oczyszczanie). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

PRANIE TAPICEREK MEBLOWYCH, SAMOCHODÓW, DYWANÓW

Wykonuję usługi prania metodą ekstrakcji:
•    Tapicerki samochodowe – same fotele lub całość (z czyszczeniem plastików, podsufitki, bagażnika)
•    Tapicerki meblowe – wersalki, fotele, pufy, narożniki, sofy, krzesła itd.
•    Dywany, wykładziny


Metoda ekstrakcji - polega na natryskiwaniu środka czyszczącego oraz ODESSANIA GO WRAZ Z CAŁYM BRUDEM. Proces jest powtarzany do skutku (gdy odciągana woda będzie czysta).
Materiał po praniu jest NIEPRZEMOCZONY, wysycha maksymalnie do 5 godzin (zależy od rodzaju oraz warunków otoczenia i temperatury).

Bardzo duża skuteczność prania, krótki czas schnięcia oraz brak „zalania” mebla / samochodu (poprzez odciągnięcie całej wody z detergentami).

Używam profesjonalnych i bezpiecznych środków Kärcher – brak uczuleń po praniu, eliminuje nieprzyjemne zapachy i czyści nawet najcięższe zabrudzenia.
Posiadam wieloletnie doświadczenie oraz setki zadowolonych klientów (którzy polecają mnie dalej).

Bezpłatny dojazd do klienta na terenie Sieradza i okolic.
Każdą usługę wyceniam w zależności od ilości oraz stopnia zabrudzenia – zadzwoń, opisz co chcesz wyprać, a ja powiem orientacyjny koszt.
CAŁOŚĆ USŁUGI JEST USTALANA PRZED PRANIEM.
Minimalna cena usługi to 80 zł.

PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY – chętnie odpowiem na każde pytania!

Telefon: 668-423-204

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 31.12.2023 14:44
Wygasa za 26 dni
Rozpoczęcie: 11.06.2016, 20:51, zakończenie: 18.05.2024, 16:37

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


ryszard_sdz

 668 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)