Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dom i OgródOgródMeble i architektura ogrodowa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

kompostownik drewniany, kompostowniki drewniane

Oferta wygasła!

Cena: 189 zł / sztukę

KOMPOSTOWNIK DREWNIANY
STOSOWANIE:

Nie wiesz co zrobić ze stertą suchych liści, gałęzi, chwastów i wszelkiej maści odpadów pochodzenia roślinnego? Zakup nasz Kompostownik!
WYKONANIE:

Kompostownik jest wykonany z drewna sosnowego impregnowanego środkiem, który zabezpiecza go przed szkodnikami, próchnicą, czynnikami zewnętrznymi ( deszcz, wiatr, mróz ) Zastosowano konstrukcję otwartą, która zapewnia odpowiedni dostęp tlenu. Konstrukcje stanowią 4 nogi o wymiarach 7 cm x 7 cm x 80 cm wys . połączone 16 deskami ustawionymi pod odpowiednim kątem które umożliwiają odpowiednie ułożenie kompostu o wymiarach 9,5 cm x 1,8 cm. Dodatkowo konstrukcja kompostownika jest wzmocniona prętami metalowymi łączonymi śrubami które umożliwiają łatwe złożenie i rozebranie konstrukcji oraz wzmacnia konstrukcje całego kompostownika
MONTAŻ:

Prosty montaż. Kompostownik jest sprzedawany w częściach do złożenia z zestawem śrub.

KONTAKT:

ZAKŁAD STOLARSKI- WŁADYSŁAW PRZYBYLAK

98-200 SIERADZ, UL. WOJSKA POLSKIEGO 42

tel./ fax (43) 822 52 50

kom. 601 381 620

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 05.03.2016, 11:29, zakończenie: 24.05.2024, 10:19

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


zak-stolarski

 601 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)