Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

SERWISANT POMP CIEPŁA/KLIMATYZACJI

Oferta wygasła!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy NTW poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: województwo łódzkie

Wymagania:

  • wiedza w zakresie prac montażowych
  • doświadczenie w pracach instalacyjnych klimatyzacji lub pomp ciepła
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • diagnozowanie awarii i usterek oraz ich usuwanie
  • naprawa urządzeń klimatyzacyjnych oraz pomp ciepła
  • konserwacja, okresowe przeglądy urządzeń
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość odbycia kursów/szkoleń
  • pracę w młodym zespole
  • miłą atmosferę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca na terenie Sieradza i okolic (województwo łódzkie)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres kontakt@ntwsieradz.pl

Norek147

Lokalizacja

  • Sieradz (gmina Sieradz)